CRUİSE
  TUR

   Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)

   Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   • Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   • Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   • Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   • Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   • Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz)
   İstanbul

   Gezilecek Yerler
   Belgrad

   Konaklama
   4* Oteller

   Süresi
   3 Gece 4 Gğn

   KİŞİ BAŞI
   0.00
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz) Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   0.00
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul – Belgrad // 22 AĞUSTOS 2018 Çarşamba

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 04:40'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 07:40'da Türk Havayollarına ait TK 1081 sefer sayılı  uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 08:20'da Belgrad'a varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panaromik Belgrad turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi,Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerlerdendir. Turumuzun ardından otelimize transfer .Dileyen misafirlerimiz için  yerel restaurantta ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp müziği gecesi akşam yemeğine katılabilirler. Daha sonrasında ise Avrupa’nın en meşhur gece hayatı ile ün kazanan Belgrad gecelerinde kendilerini kaybedebilirler. Geceleme Belgrad’da otelimizde.

   Sırp Gecesi Turu &  Yemekli : 45 €


   1. Gün: belgrad-turu-kurban-bayrami-thy

   Birbirinden güzel belgrad turları Geztour'da


   2. Gün: Belgrad // 23 AĞUSTOS 2018 Perşembe

   Belgrad Turu’muzun 2. gününde Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz için esktra Novi Sad – Sremski Karlovci turuna katılabilirler.  Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada  1699’da 72gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesini, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Ve yol üzerinde Petro Varadin kalesinde Belgrad kapısı, saat kule, yukarı şehir, uzun kışla, Leopold kapısını göreceğiz. Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın  kuzeyinde ki bir multi etnik eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, halk tiyatrosu, tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   Tam Günlük Öğle Yemekli Novi Sad & Sremski Karlofça Turu :  60 €


   3. Gün: Belgrad // 24 AĞUSTOS 2018 Cuma

   Belgrad Turu’muzun 3. gününde  Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için extra Tito’nun mezarı & Zemun & Avala turu. Bu turumuzda ilk olarak 2.Yugoslavya’nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito’nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz.13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren. 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Tito’nun mezarını ziyaret ediyoruz. Ardından Zemun'a gidiyoruz. Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, görüyoruz. Sahilde kısa bir fotoğraf molasının ardından Avala turu ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   Tito Mezarı & Zemun & Avala Turu  :  60 €


   4. Gün: Belgrad – İstanbul // 25 AĞUSTOS 2018 Cumartesi

   Belgrad Turu’muzun son gününde Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK 1084 sefer sayılı uçağı ile saat 20:20'de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na saat 23:05’de varış ve turumuzun sonu.  Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Belgrad  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri

   Havalimanı vergileri

   Belgrad’da 5* otelde 3 gece konaklamalar,

   Sabah Kahvaltıları

   Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

   Panoramik Belgrad şehir turu

   Türkçe rehberlik hizmeti

    

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Yurtdışı Çıkış Harç Pulu          (15 TL)

   Seyahat Sigortası

   Kişisel harcamalar

   Ekstra turlar

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Yorumlar

   Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz) Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Thy ile (Vizesiz) Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar