CRUİSE
  TUR

   Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke

   • Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke
   • Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke
   • Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke
   • Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke
   • Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke
   Tur programında belirtilen buluşma noktaları
   24, 25 Ağustos • 07, 08, 15, 22, 29 Eylül • 06, 13, 20, 27 Ekim • 03 Kasım

   Gezilecek Yerler

   Konaklama
   4* otellerde konaklama

   Süresi
   7 Gece 8 Gün

   KİŞİ BAŞI
   359.00 €
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   359.00 €
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: Istanbul - Kavala

   Gezimizin ilk günü, 21:00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'daMecediyeköy Migros önü ve 22:00'da İncirli Ömür plazaönü, 22:30'da Isparta Kule Tır Parkı hareketi ile Tekirdag uzerinden Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz. Pasaport ve gumruk islemleri tamamlanmasi ardindan Dedeagac, Gumulcine ve Iskece uzerinde Kavala'ya varisimizi gerceklestiriyoruz.


   2. Gün: Kavala - Selanik - Üsküp

   Kavala'ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz. Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz. Selanik'e varışımıza müteakip panoramik sehir turumuza basliyoruz. Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan'ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Uskup e yola cikisimizi gerceklestiriyoruz. Varisimizardindan sonra Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Konaklama Üsküp' teki otelimizde.
   Sabah Kahvaltısı: Kavala’da dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.
   Öğle Yemeği: Selanik şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.(Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.) Rehber Tavsiyesi: Deniz Mahsulleri ve Mezeler.
   Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   Konaklama: Hotel Karpoşv.b– Üsküp
   Para Birimleri: Yunanistan - Euro, Makedonya – Denar (Ortalama 1 Euro : 60 Denar)
   Rota: İstanbul-Kavala (445 km), Kavala – Selanik (136 km),  Selanik-Üsküp (245 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 826 km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini:20:00


   3. Gün: Üsküp - Tetova(Kalkandelen) - Struga - Ohrid

   Sabahın erken saatlerinde Üskupten Ohrid'e cikis. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 EUR) Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen)‘da duruyor Alaca Camiini ziyaret ediyor ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Struga’yı panoramik olarak görerek Ohride varis. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz BogorodicaKameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz PantAlemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Turumuzun ardından otele varis. Konaklama Ohrid'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 EUR)
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Ohrid şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.(Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.) Rehber Tavsiyesi:Ohrid Alabalığı, Köfte ve Güveçte Kurufasulye.
   Akşam Yemeği: Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Makedon Gecesi. Tur ücretine dahil değildir.
   Konaklama: Hotel Aqualinav.b– Ohrid
   Para Birimleri: Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar)
   Rota: Üsküp-Matka (19 km), Matka – Tetova (61 km), Tetova - Struga (132 km), Struga – Ohrid (19 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 231km
   Otele Giriş Saati: 19:00


   4. Gün: Ohrid - Tiran - Podgorica veya Çevresi

   Sabah erken saatlerinde Ohrid’den Tirana yola çıkış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turuna katılabilirler.(15EUR) Ohrid'den ayrilarak 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk'taki son duragimiz olan Iskodra'ya geciyoruz. Panoramik olarak Iskodra'daki tarihi kale ve sehir surlarini gördükten sonra Murigan uzerinden Avrupa`nin resmi olarak taninan en genc devleti Karadag'a geciyoruz. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.(Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri değişebilir.)
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Tiranşehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.(Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.)
   Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   Konaklama: Hotel Aqualinav.b
   Para Birimleri: Makedonya – Denar (Ortalama Kur 1 Euro : 60 Denar), Arnavutluk – Lek (Ortalama Kur 1 Euro : 135 LEK), Karadağ - Euro
   Rota: Ohrid-St.Naum (29 km), St.Naum – Tiran (140 km), Tiran - İşkodra (94 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 263km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 19:00


   5. Gün: Podgorica - Budva - Kotor - Dubrovnik - Trebinje veya Çevresi

   Sabah kahvaltısı sonrası, ilk durağımız, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur'lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan, muhteşem St.Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola. Yolumuza Adriyatik sahillerindeki olaganustu manzarali yollardan geçerek devam ederek Budva’yı panoramik olarak gördükten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden Öğleden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Dubrovnik Turuna katılabilirler.(30 EUR) Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama Trebinje veya Çevresin'deki otelimizde. (Sezon yoğunluğuna göre konaklama şehri değişebilir)
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Kotorşehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.(Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.) Rehber Tavsiyesi: Deniz Mahsulleri, Mezeler, Izgaralar, Yerel İçecekler.
   Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   Konaklama: Hotel Leotarv.b
   Para Birimleri: Karadağ – Euro, Hırvatistan – Kuna (Ortalama Kur 1 Euro: 7 Kuna), Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 KM)
   Rota: İşkodra-Budva (86 km), Budva – Kotor (23 km), Kotor - Dubrovnik (90 km), Dubrovnik – Trebinje (31 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230 km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21:00


   6. Gün: Trebinje veya (Neum) - Poçitel - Blagay - Mostar - Saraybosna

   Sabah kahvaltımızın ardından Mostar'a hareket. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Blagay Turuna katılabilirler.(10 EUR) Yol uzerinde 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki ilk durağımız 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitel'e ugruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Mostar'a varis. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan yürüyüş turumuzda, 1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar'ın yerel pazarlarından alışveriş yapabileceğiniz serbest zamanın ardından SarayBosna'ya harket. Varis sonrasi asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya- Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turmuzu tamamliyarak otelimize transfer. Konaklama Saraybosna daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Mostar şehir merkezinde serbest zamanda ekstra alınacaktır.(Tüm yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.) Rehber Tavsiyesi: Boşnak Böreği, Soğan Dolması, Köfte, Boşnak Kahvesi.
   Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir. Dileyen misafirlerimiz rehberin belirliyeceği yerde ekstra düzenlenicek olan yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Boşnak Gecesi.
   Konaklama: Hotel Holidayv.b–  Saraybosna
   Para Birimleri: Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 KM)
   Rota: Trebinje-Poçitel (108 km), Poçitel – Blagay (23 km), Blagay - Mostar (12 km), Mostar– Saraybosna(126 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 269 km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


   7. Gün: Saraybosna - Belgrad

   Sabah kahvaltimiz ardindan, dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan savaş zamanı iki buçuk yıl şehrin bütün ihtiyaçlarının karşılandığı ve şehre giriş çıkışların yapıldığı  Savaş Tüneli ve Müzesi Turuna katılabilirler.(Girişler dahil 10 EUR) Turumuz sonrası Belgrad’a yola çıkış. Yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Turumuz ardindan otelimize transfer. Konaklama Belgrad daki otelimizde.
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Saraybosna – Belgrad arası rehberin belirliyeceği dinlenme tesisinde ekstra serbest zaman.
   Akşam Yemeği: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   Konaklama: Hotel Theaterv.b - Belgrad
   Para Birimleri: Bosna Hersek – Convertible Marka (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 KM) , Sırbistan – Dinar (Ortalama Kur 1 Euro: 115 Dinar)
   Rota: Saraybosna – Belgrad (284 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 284 km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


   8. Gün: Belgrad - Sofya

   Sabah kahvaltımız ardından Sofya'ya yola cikis. Varis sonrasi Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan AlexsanderNevski Katedrali, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banyabaşı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer. Konaklama Sofya`da otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.(30 EUR)
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Sofya’da rehberin belirliyeceği Türk Lokantası ekstra serbest zaman.
   Akşam Yemeği: Rehberin belirliyeceği yerde ekstra yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Bulgar Gecesi. Tur ücretine dahil değildir.
   Konaklama: Hotel Silver House v.b - Sofya
   Para Birimleri: Bulgaristan – Leva (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 Leva)
   Rota: Belgrad - Sofya (393 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 393km
   Otele Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:00


   9. Gün: Sofya - Plovdiv - İstanbul

   Sabah kahvaltimiz ardindan Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Etnografya Müzesi olarak hizmet veren Argır Kuyumcuoğlu’nun evi, Plovdiv’e özel en mükemmel simetrik ev örneği ve orijinal ev düzenlemesiyle, bu günümüzde her türlü kültüler faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Balabanov Evi ve GeorgiMavridi`nin evi, Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, , Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve Hindliyan Müzesi, Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.
   Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dahildir.
   Öğle Yemeği: Plovdiv şehir merkezinde  ekstra serbest zaman.
   Akşam Yemeği: Edirne – İstanbul otobanı üzerinde dinlenme tesisi.
   Para Birimleri: Bulgaristan – Leva (Ortalama Kur 1 Euro: 1.95 Leva)
   Rota: Sofya – Plovdiv (145 km), Plovdiv – Kapıkule (155 km), Kapıkule – İstanbul (258 km)
   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 558km
   İstanbul Giriş Saati: Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 21:00


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   * Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri.
   * 4* Otellerde 1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Podgorica veya Çevresi, 1 Gece Trebinje veya Çevresi, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Sofya ile toplam 7 Gece Kahvaltı dahil Konaklama.
   * 1 Gece Üsküp, 1 Gece Podgorica, 1 Gece Trebinje, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Belgrad otellerinde alınan 5 akşam yemeği.
   * Selanik, Üsküp, Tetova, Ohrid, Tiran, Budva, Kotor, Poçitel, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Sofya, Plovdiv Panoramik Şehir Turları.
   * Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri.
   * Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri.
   * Şehir Vergileri.
   * Gümrük Vergileri.
   * Programda belirtilen panoramik şehir turları.
   * Araç içi limitli su ikramı.

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   * Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
   * Otelde alınan ekstralar.
   * Tüm kişisel harcamalar.
   * Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.
   * Öğle yemekleri.
   * Şöför ve rehber bahşişleri.
   * MULTİ SCHENGEN VİZESİ (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).
   * Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
   * Yurtdisi seyahat saglik sigortasi.

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
   24.08.2018 4* Otel359.00 €549.00 € 359.00 €--Taksitler »
   25.08.2018 4* Otel359.00 €549.00 € 359.00 €--Taksitler »
   07.09.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   08.09.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   15.09.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   22.09.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   29.09.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   06.10.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   13.10.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   20.10.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   27.10.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »
   03.11.2018 4* Otel349.00 €539.00 € 349.00 €--Taksitler »

   Yorumlar

   Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Büyük Balkan Turu 8 Günde 8 Ülke Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar