CRUİSE
  TUR

   Gizlilik Sözleşmesi

   İnternet sitesine verdiğiniz tüm bilgiler , iş bu gizlilik anlaşması kapsamında korunmaktadır.Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

   BİLGİLERİN KORUNMASI

   Geztour ' un sizden istediği ve elde ettiği tüm bilgiler bu gizlilik şartları kapsamındadır.Kullanıcılar hiçbir bilgi vermeden bu site sayfalarını , şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir ,ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilirler. Bu sitedeki hiçbir kişisel bilgi kullanıcının onayı ve talimatı olmadıkça üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Ancak resmi makamların mevzuat kapsamında verilen kararlar ile yine yasal mevzuatın gerektirdiği açıklama yapma zorunlulukları halinde sadece resmi makamlara bilgi verilecektir.

   GEZTOUR ;  kullanıcılara ait kişisel bilgileri amacı dışında kullanmayacaktır. Bu kapsamda bilgilerin gerekli görülen kısmı ürün ve hizmetin sağlanması ile ilgili üçüncü kişilere (otel, turizm tesisi, ulaşım firması, vs) iletilecektir.

   GEZTOUR, kampanya çalışmaları, dönemsel uygulamalar, müşterilere yönelik özel promosyonlar oluşturmak, bilgilendirme ve bülten grupları oluşturmak ,tatil paketleri yaratmak, kullanıcıya en uygun ihtimalleri sunmak için istatistik amaçlı çalışma yaptığı takdirde ,istatistik amaçlı olarak bazı verileri ( coğrafi konum ,yaş ,cinsiyet ,tatil dönemi ,tarihler vb ) kullanabilecektir .Ancak bu bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.

   GEZTOUR , bu siteye kayıt yaptırılması veya e-posta adresinin bildirilmesi halinde kullanıcıyı bülten alıcısı olarak kaydetmektedir. Bülten ve reklam alınmak istemediği takdirde bu sitede ki ilgili link kullanılarak yada müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek bülten gönderimi durdurulabilir. Ödeme sayfa ve linklerinde verilen tüm bilgiler bağlantı kurulan ve yönlendirilen banka web sitesi üzerinden gerçekleşmekte , banka ve ödemeye dair tüm kişisel bilgileriniz sadece bankaya ulaşmakta ve neticede ödeme kullanıcı ile banka bağlantısı ile tamamlanmaktadır. Ödemeye dair güvenlik konusunda GEZTOUR hiçbir garanti vermemektedir.

   Gerekli güvenlik önlemleri alınmasına rağmen , bilgi elde etmelerinden doğan zarardan GEZTOUR sorumluluk kabul etmez.
   Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Reklam veya bilgi amaçlı yönlendirilen siteler için GEZTOUR  hiçbir sorumluluk kabul etmez.