CRUİSE
  TUR

   Hakkımızda

   2015  yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak misafirlerine mutlu ve en güvenilir tatiller sunmak" ilkesiyle yola çıkan GEZTOUR, geçen bir yıllık kısa gibi görünen bir  süreçte  Türkiye’nin, en genç, en dinamik ve en hızlı büyüyen  tur operatörü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

   2016 yılında ;  yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları ve anlaşmalı en  iyi otelleri ile Türkiye'nin en büyük  ve en saygın tur operatörü olmakta ki kararlılığını hem alt yapısına yapmış olduğu yatırımlar hem de misafir memnuniyetine verdiği büyük önemi göstermiştir.

   GEZTOUR ; kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu organizasyonlar ve tur, tesis seçimleri ile misafir memnuniyetini hızla katlayarak güvenilir bir tatil markası olma saygınlığını devam ettirmeyi ilke edinmiştir. 

   Profesyonel  ekibi ile 7/24 misafir hizmetini sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten GEZTOUR, 2016 yılında en güvenilir tatil markası olarak misafirlerinin en doğru tercih noktası olacaktır.

   GEZTOUR ; Aynı zamanda kurumsal müşterilere ve gruplara yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları , etkinlik ve toplantılar için hizmet veren bir tur operatörü, destinasyon ve etkinlik yönetim firmasıdır. Her türlü ve boyutta seyahat programı , toplantı , tatil ve tur organizasyonları için misafirlerimizin ayrılmaz bir parçası olmak isteriz.

   GEZTOUR olarak ;Her türlü seyahat ve organizasyon ihtiyaçlarınıza stratejik çözüm ortağı olarak katılım sağlarız.

   Destinasyon uzmanlarımız ile her türlü organizasyona yaratıcı çözümler sunar ve kesintisiz proje yönetimi anlayışı ile yaklaşırız. Tatilleriniz esnasında tüm ihtiyaçlarınız için doğrudan bağlantı sağlarız.

   Tüm Türkiye ve Dünya da seyahat organizasyonlarınız için tecrübeli ve uzman personel konusunda bize güvenebilirsiniz.

   Uzun yıllara dayanan turizm tecrübemiz ve bugüne kadar paydaşlarımız ve tedarikçilerimiz ile inşa ettiğimiz güvene dayalı ilişkiler ile misafirlerimize kalite , güvenirlilik ,ekonomik ve mutlu çözümler sunarız.                              

    

                                                                       Düşlediğiniz Tatilinizin Adresi