CRUİSE
  TUR

   Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle

   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   • Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle
   İstanbul
   27, 28 Eylül • 04, 05, 11, 12, 18, 19, 25, 26 Ekim • 01, 02, 08, 09, 15, 16, 22, 23, 29, 30 Kasım • 06, 07, 13, 14, 20, 21 Aralık

   Gezilecek Yerler
   Kiev

   Konaklama
   3*Bratislavia vb. 4*Ukraine Otell vb.

   Süresi
   3 Gece 4 Gün

   KİŞİ BAŞI
   0.00
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   0.00
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul - Kiev

   Kiev Turu’muzun ilk gününde.Siz degerli misafirlerimizle Istanbul Atatürk Havalimanı Dıs hatlar terminalinde saat 04:00`da bulusma. Ukrayna Havayollari PS716 sefer sayılı uçuş ile saat 06:05`te Kiev`e hareket. Saat 08:05`te Kiev`e varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmek üzere merkeze hareket. Gezimiz esnasında; Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli, ve Padol semtini göreceğiz. Devamında otelimize transfer. Odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


   2. Gün: Kiev

   Kiev Turu’muzun 2 gününde.Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çernobil Müzesi Turuna katılabilirler. (30 Euro) Çernobil Müzesi Kiev merkezdedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev`in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali`nda, 26 Nisan 1986`da gece yarısı yasanan felaketin acılarının hala taze olduğunu görecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


   3. Gün: Kiev

   Kiev Turu’muzun 3 gününde.Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi turuna katılabilirler. (35 Euro) Kiev`deki 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımlardan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Peçerskaya Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi Turu için hareket. (45 Euro) 11. Yüzyıldan günümüze özenle korunmuş Pecerskaya Lavra Manastırı, içinde 18 kiliseyi barındırmaktadır ve ayrıca UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Mikro Minyatür müzesinde ise ancak Mikroskop yardımı ile görebileceğiniz eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Çoğu Guinness Rekorlar Kitabına giren bu eserleri bırakıp müzeden çıkmak pek kolay olmayacak. Daha sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek, Dinyeper Nehri`nde tekne turuna katılabilirler. (45 Euro) Turumuz esnasında, Avrupa`nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu şampanya ve kokteyl eşliğinde atarken, Kiev`in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


   4. Gün: Kiev - İstanbul

   Kiev Turu’muzun 4 gününde.Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kültür ve Alışveriş Turu`na katılabilir (30 Euro). Turumuz esnasında Kiev`in tarihi sokaklarını, mahallelerini ve metro hattını gezeceğiz. Kiev`in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki istasyon olan Arsenalna 105.5 metre derinlikte yer almaktadır. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu`nda Alışveriş imkanı bulacağız. Dnepre Nehrinin manzarası, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Daha sonra Ünlü Khreshchatyk Caddesinde şirin ve güzel kafelerinde zaman geçirebilir. Şehri keşfetmeye devam edebilirsiniz. Ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından Ukrayna Havayolları PS715 sefer sayılı uçuş ile 19:30`da Istanbul`a hareket. 21:30 da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Ukrayna Havayolları ile IST - KBP - IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar

   Havalimanı vergileri

   3 gece oda + kahvaltı konaklama

   Kiev Şehir Turu

   Havalimanı - otel - havalimanı transferleri

   Otel vergileri

   Türkçe rehberlik hizmetleri

   Not: Şehir turu ve Türkçe Rehberlik Minimum 4 kişi olması durumunda Geçerlidir,

   4 kişiden az olması durumunda Otel + uçuş + Transfer olarak hizmet verilmekte olup Telefon üzerinden Tükçe Asistanlık hizmeti verilmektedir.

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Yurtdışı çıkış fonu - 15 TL,

   Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

   Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Yorumlar

   Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Kiev Turu 3 Gece 4 Gün 2018 Ukrayna Hava Yolları İle Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar