CRUİSE
  TUR

   Web Sitesi Kullanım Şartları

    

    

   Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

   TELİF HAKLARI

   www.geztour.com.tr  sitesinin tüm hakları GEZTOUR’a aittir. Sitenin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, GEZTOUR’un yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

   KULLANICI YÜKÜMLÜLÜKLERİ

   www.geztour.com.tr sitesini üye olarak veya üye olmadan kullanan tüm kullanıcılar verdikleri tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Bu siteyi kullanan kişiler yaptıkları tüm işlemlerden ve bu işlemlerden doğan tüm sonuçlardan bizzat sorumludurlar. Üye olan kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

   Üye olup olmadığına bakılmaksızın bu siteyi kullanan herkes, yaptığı ödemelerde kullanılan kredi kartı ve hesap kartı dahil her türlü banka kartı kullanımından şahsen sorumludur.

   www.geztour.com ‘un sürekli güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan GEZTOUR sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

   www.geztour.com.tr  internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, GEZTOUR  çalışanları ile yapacağı görüşme, gönderi, mesajlaşma ve sair iletişimlerde, kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

   BAŞKA WEB SİTELERİNE BAĞLANTI

   www.geztour.com.tr  sitesinde bilgi verme ve reklam amaçlı olarak diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. www.geztour.com.tr  sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan GEZTOUR sorumlu tutulamaz.