CRUİSE
  TUR

   Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018

   Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   • Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   • Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   • Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   • Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   • Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018
   Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı ) saat 23:00'de buluşma ve hareketimizi takiben saat 23:30 Harbiye Askeri Ofisi Önü ( Harbiye Askeri Müze Karşısı ) - 23:59 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı) , 00:30 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü ve 01:00 Silivri Kipa Avm
   19, 24, 31 Ağustos • 02, 07, 09, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Eylül • 05, 07, 12, 14, 19, 21, 26 Ekim

   Gezilecek Yerler
   Selanik,Üsküp,Tetova,Ohrid,Tiran,Budva ,Kotor ,Poçitel,Mostar,Saraybosna

   Konaklama
   4*Oteller

   Süresi
   7 Gece 8 Gün

   KİŞİ BAŞI
   329.00 €
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018 Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   329.00 €
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul - Edirne

   Geziminiz ilk günü Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı ) saat 23:00'de buluşma ve hareketimizi takiben saat 23:30 Harbiye Askeri Ofisi Önü ( Harbiye Askeri Müze Karşısı ) - 23:59 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı) , 00:30 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü ve 01:00 Silivri Kipa Avm önükatılacak misafirlerimizi de alıp Tekirdağ üzerinden İpsala'ya varış. Gümrük ve Pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan'a giriş


   2. Gün: Kavala - Selanik - Üsküp

   Dedeağaç, Gümülcüne, İskeçe, Kavala, Selanik güzergâhı üzerinden, Üsküp` varış ve Üsküp Panoramik Şehir Gezimiz başlıyor. Tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Baş çarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.dan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama Otelimizde.

    


   3. Gün: Üsküp - Belgrad

   Sabah kahvaltımızın ardından Sırbistan`ın başkenti, Eski Yugoslavya`nın ve önemli Osmanlı eserlerinin bulunduğu Belgrad`a hareket. Yolculuğumuz sonrası canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi , Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Turumuz ardindan otelimize transfer. Konaklama Belgrad`daki otelimizde.


   4. Gün: Belgrad - Saraybosna

   Sabah kahvaltımızın ardından Saraybosna`ya hareket. Varis sonrasi asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından bu arada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turmuzu tamamliyarak otelimize transfer. Konaklama Saraybosna`daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)


   5. Gün: Saraybosna - Mostar -Blagaj - Poçitel - Dubrovnik - Trebinje

   Sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız gezinin en ilgi çekici yerlerinden biri olan Mostar. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar köprüsü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmıştı fakat Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar köprüsünün ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Mostar`da vereceğimiz serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Blagaj turumuza katılabilirler. (10 Euro) Turumuzun ardından bir sonraki durağımız Poçitel. Tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel`i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanlı tarafından yapılan eserleri görüyoruz. Gezi sonrası Hırvatistan`ın tatil cenneti Dubrovnik`e hareket. Dubrovnik panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Tur esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi`ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun ardından serbest zaman ve konaklama yapacağımız otelimize geçiş, oda dağılımı, yerleşme ve geceleme Trebinje`deki otelimizde.


   6. Gün: Trebinje - Kotor - Budva - Podgorica

   Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden özel otobüsümüz ile hareket ederek Adriyatik Denizinin incisi dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ`a giriş yapıyoruz. Karadağ`daki ilk durağımız nefes kesici bir orta çağ kasabası olan, Balkanlardaki Fiyordları ile meşhur Kotor. Burada Eski Şehir-Kalede yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Sonrasında durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda StariGrad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Budva`nın tadını doyasıya çıkarabilmeniz için serbest zaman. Ardından zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur`lu bir multi-milyardere satılması ile turizme kazandırılan muhteşem St. Stefan`ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola ve otelimize hareket. Geceleme Podgorica`da otelimizde.


   7. Gün: Podgorica - İşkodra - Tiran - Ohrid

   Sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak Arnavutluk`un başkenti Tiran`a hareket edip, Muriqan Arnavutluk sınır kapısına varıyoruz. Gümrük işlemlerimizi yaptırıp Arnavutluk`un başkenti Tiran`a varıyoruz. Akabinde şehir turumuz başlıyor. Bektaşiliğin Avrupa'daki merkezi sayılan Tiran şehir turumuzda 1789 Yılında yapımına başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii,İskender Meydanı, 19. yüzyılın başında inşa edilen Kaplan Paşa türbesi, Sekiz Sütünlu Türbe, Bilinmeyen 6 Anıtı, Tiran'ın sembolü 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi, 1999 yılında işkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunların eritilmesiyle yapılan Barış Çanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman ve Ohrid`de hareket. Varışa istinaden, Osmanlının Balkanlardaki önemli üslerinden biri olmuş tarihi Ohrid şehrini tanıtan bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Kiril Alfabesini geliştirmiş olduklarına inanılan, 9. yüzyıl Bizans keşişleri Aziz Kirillos ve Metodios Anıtı, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Samoil Kalesi, St. Klement Manastırı ve St Pantelejmon Kilisesi, Sinan Çelebi Türbesi, Çınar Meydanı, Türk Çarşısı, Halveti Tekkesi, Yeni çarşı, Ohrid Pazarı ve Ohrid gölü göreceğimiz yerlerden bazıları. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler. (10 Euro) Göldeki turumuzun ardından konaklayacağımız otele varış ve geceleme otelimizde.. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler. (45 Euro) Geceleme Ohrid`deki otelimizde.


   8. Gün: Ohrid - Resne - Manastır - Selanik

   Sabah kahvaltımızın ardından özel otobüslerimizle otelimizden ayrılıp yolumuz üzerinde bulunan Resne'ye hareket ediyoruz. İttihat ve Terakki'nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan Savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşmuş olan Resne'li Niyazi'nin Sarayını ziyaret ediyoruz (panoramik) ardından Manastır'a doğru hareket ediyoruz. Manastır (Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten`i, İshak Camiini, Yeni Cami`yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk`ün mezun olduğu Askeri İdadi`yi ve Atatürk Müzesi`ni ziyaret ediyoruz. Manastır gezimiz sonrası Yunan Sınır kapısına hareket, gümrük geçiş işlemlerinin ardından konaklama yapacağımız, Selanik`e hareket ve otelimize varış. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Yunan Taverna turumuza katılabilir, (45 Euro) leziz yunan lezzetleri eşliğinde geç saatlere kadar, eğlenebilme imkânı bulabilirler. Konaklama Selanik`te otelimizde.


   9. Gün: Selanik - Kavala - İstanbul

   Sabah kahvaltımızın ardından panoramik Selanik şehir turu; Kordon, beyazkule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli, Hamza bey camii, E.Venezelos - P. Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görüleCek yerler arasındadır . Selanik turumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün evini ziyaret ederek tamamlanıyor ve tur sonrası Kavala`ya doğru hareket ediyoruz. Kavala panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panaromik olarak), su kemerleri, belediye binası, liman turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Yapılacak otobüs yolculuğuyla İskeçe, Dedeağaç, İpsala yolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Tekirdağ üzerinden İstanbul`a varış. Geztour gezi ve servislerimizin sonu.


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Luks otobusler ile ulasim

   Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri

   4 Otellerde 1 Gece Üsküp , 1 Gece Ohrid , 1 Gece Podgorica veya Çevresi , 1 Gece Trebinje veya Çevresi , 1 Gece Saraybosna , 1 Gece Belgrad, 1 Gece Selanik ile toplam 7 Gece Kahvaltı dahil Konaklama

   Selanik , Üsküp , Tetova , Ohrid , Tiran , Budva , Kotor , Poçitel , Mostar , Saraybosna , Belgrad , Panoramik Şehir Turları

   Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri

   Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

   Şehir Vergileri

   Gümrük Vergileri

   Programda belirtilen panoramik şehir turları.

   Araç içi su ikramı

   Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.) Hizmetler

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Müze ve ören yeri giriş ücretleri.

   Otelde alınan ekstralar.

   Tüm kişisel harcamalar

   Kavala da verilen mola da alinan kahvalti.

   Öğle ve Akşam Yemekleri

   Şöför ve rehber bahşişleri

   MULTİ SCHENGEN VİZESİ (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

   Seyahat Koruma Paketi - ( 20 Euro€ ) - ( 70 yaş üstü misafirler için kişi başı 40 Euro`dur )

   Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 15 YTL )

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Tarih İki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
   24.08.2018329.00 €509.00 € 329.00 €-Taksitler »
   31.08.2018329.00 €509.00 € 329.00 €-Taksitler »
   02.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   07.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   09.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   14.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   16.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   21.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   23.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   28.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   30.09.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   05.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   07.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   12.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   14.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   19.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   21.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »
   26.10.2018299.00 €479.00 € 299.00 €-Taksitler »

   Yorumlar

   Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018 Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Otobüs İle Baştan Başa Balkanlar+Yunanistan Turu 2018 Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar