CRUİSE
  TUR

   Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün

   Paris 2 Gece Disneyland 2 Gece Türk Havayolları ile
   • Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün
   • Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün
   • Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün
   İstanbul Atatürk Havalimanı

   Gezilecek Yerler
   Paris-Disneyland

   Konaklama
   Oda Kahvaltı

   Süresi
   4 Gece 5 Gün

   KİŞİ BAŞI
   0.00
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   0.00
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   DİSNEYLAND(2) &PARİS (2)

   TürkHava Yolları ile 4 Gece

   28Mart & 19 Nisan & 13 Haziran & 22 Ağustos 2018 Hareket…

   Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları 2 gün özel giriş bileti dahil !!!

   TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul-Paris-Disneyland

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 07.30’ da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1823 sefer sayılı uçuşu ile 10.05’ de Paris’ e hareket ve 12.40’ de Paris’ e varışın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Panoramik Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı(Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, PetitPalais ,ComedieFrancais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde


   2. Gün: Disneyland

   Kahvaltının ardından Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan KarayipKorsanları’nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor.


   3. Gün: Disneyland-Paris

   Kahvaltının ardından en geç saat 11.00’de odaların boşaltılması. Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyolarında (çift park) tüm gün eğlenme imkanı. Akşam 20.00’de Paris oteline transfer.


   4. Gün: Paris

   Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turu. (95 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Romantik Paris gece turu (35 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi ChampsElysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lido Show (140 Euro) turu. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otelinize transfer.


   5. Gün: Paris-İstanbul

   Sabah kahvaltısı ardından havalimanına transfer ve Türk Havayollarının TK 1824 sefer sayılı uçuşu ile ile 14.10 ’da İstanbul’a uçuş ve 18.40’da Atatürk Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   — Havalimanı vergileri 
   —TürkHavayolları ile İstanbul (IST)– Paris – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti, 
   —4 gece oda
   &Odakahvaltı bazında konaklama,
   —Alan/otel/alan transferleri,
   —Yerel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
   —Otel vergileri
   —Turist Şehir vergileri
   —Türsab zorunlu mesleki  sigortası
   —Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları 2 gün özel giriş bileti dahil!!!

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   —Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),
   —Seyahat Sağlık Sigortası (10 EURO)
   —Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

   —Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
   —Müze ve ören yerleri girişleri
   —Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Yorumlar

   Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Paris (2) Disneyland (2) Thy İle 4 Gece 5 Gün Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar