CRUİSE
  TUR

   Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli

   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   • Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli
   Sabiha Gökçen Havalimanı
   19, 26 Ağustos • 02, 09 Eylül

   Gezilecek Yerler

   Konaklama
   3* veya 4* otellerde konaklama

   Süresi
   7 Gece 8 Gün

   KİŞİ BAŞI
   399.00 €
   Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı
   HEMEN REZERVASYON YAPIN
   GRUP REZERVASYON TALEBİ
   REZERVASYON: 0850 333 44 39
   Sizi Arayalım
   Neden Biz?

   Geniş Ürün Seçeneği

   En Ekonomik ve Sizlere En Uygun Otel Seçenekleri

   Sürekli Canlı Destek

   Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Sizi Arayabilir yada Siz Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz. 0850 333 44 39

   Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli Fiyatları

   Tur Tarihi Yetişkin Sayısı 1. Çocuk 2. Çocuk  
   399.00 €
   KİŞİ BAŞI
   Size özel en iyi fiyatları görmek için, yukarıdaki alana tarihleri girin ve "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayın.
   Dilerseniz "Sizi Arayalım" butonuna tıklayın ve telefon numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

   Tur Hakkında

   Tur Programı

   1. Gün: İstanbul - Viyana - Budapeşte

   Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Geztour kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 07:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli seferi TK1899 ile 10:10’da Viyana’ya hareket. Yerel saat ile 11:40’da varışın ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava turumuzunda sonra Budapeşte’ye yolculuğumuza devam ediyoruz. Güzel bir yolculuğun ardından Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan Budapeşte’de Osman’lı izlerini çok net görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi  Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek  yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Geceleme Otelimizde.

   Ekstra Tur: Bratislava Turu 30 Euro (Kişi Başı)

   (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyükşehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace , Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

   EkstraTur: Çigan Gecesi 50 Euro (Kişi Başı)

   Arzu edenmisafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olanÇigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.


   2. Gün: Budapeşte

   Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde

   Ekstra Tur: Estergon & Visegrad & Szendentre Turu 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

   Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Ardından bir ortaçağ kalesi  ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’ isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boş zamanın ardından otele dönüyoruz.

   Ekstra Tur: Tuna Nehri Tekne Gezisi 35 Euro (Kişi Başı)

   Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


   3. Gün: Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket. Yol üzerinde ekstra Kutna Hora turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Kutna Hora turumuzunda sonra Prag’a yolculuğumuza devam ediyoruz. Prag’a varışımızın ardından Prag Şehir turu. Hradcany Kale Bölgesi, LorettaKilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.

    

   Ekstra Tur: Kutna Hora Turu 40 Euro Kişi Başı

    

   Merkezi bohemyanın eski kraliyet şehri olan Kutna Hora, yükselen ekonomik refah dönemindeki zenginliği ve görkemli mimarisi ile bir dönem Prag’a bile rakip olmuştur. Şehrin en önemli eseri hami koruyucu Aziz Barbora Kilisesidir. Kuruluşu 1380’e dayanır. Çadır şeklindeki çatı titiz bir restorasyon çalışması ile 1884-1905 arası gerçekleştirilmiştir. İçeride ortaçağ ve rönesans dönemine ait kıymetli eserler, duvar resimleri, altar (mimber), geç gotik dönemi koro bankları, heykeller bulunur. Barbora Kilisesi yanından yürüyüş turumuza başlıyoruz; Cizvit Koleji, Gümüş Madeni, Unesco koruması altındaki sokaklarda, şirin dükkanlar ve cafeler arasından geçerek şehir meydanını görüyoruz. Bunun yanısıra göreceğimiz, Kutna Hora şehrinin çıkışında içşa edilmiş olan Kemikli Kilise de 40 bin insan kemiğinden yapılmış olan kendine has iç dekorasyonuyla bir hayli enteresandır. 14.yy’da ilk çek parasının basıldığı Kutna Hora görülmeğe değer ve Unesco listesinde yer alan tarih miraslarındandır.

    

   Ekstra Tur: Vltava Nehri üzerinde Tekne Gezisi 50 Euro (Kişi Başı) (açık büfe)

    

   Akşam, ekstra Vltava nehri üzerinde Tekne Gezisi`ne katılabilirsiniz. Avrupa'nın en uzun nehirlerinden olan Elbe'nin zarif kollarından Vltava'nın kenarında bulunan Kristal şehir olarak adlandırılan Prag'ın akşam ışıklarının yansıması ile oluşturduğu görkemli görüntüsü nehir üzerinde alınacak olan açık büfe akşam yemeğimize bambaşka bir tat katacaktır.


   4. Gün: Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turu. Karlovy vary turumuzun ardından Prag’da serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği Turuna katılabilirsiniz. Orta çağ turumuz sonrasından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

    

   Ekstra Tur: Karlovy Vary Kültür & Alışveriş turu 45 Euro (Kişi Başı)

    

   Bu turumuzda birbirinden değerli taşların sergilendiği dükkanlarda indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. Verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovorak`ın,Mozart`ınGöthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

    

   Ekstra Tur: Ortaçağ Eğlencesi ve Yemeği 65 Euro (Kişi Başı)

    

   Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız.


   5. Gün: Prag

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Turumuzun ardından otele trasnfer. Geceleme otelimizde.

    

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür  & Alışveriş Turu 65 Euro (Kişi Başı)                   

   Ekstra Tur: Dresden (Almanya) Kültür & Alışveriş + Terezin kampı Turu 90 Euro (Kişi Başı)

    

   Bu turumuzdaPrag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılanBarok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını,Brulshlterası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hofkilisesi,SemperOperası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. ArdındanDoğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirasıkoruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman.Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’atransfer.

    

   Ekstra Tur: Çek Gecesi 50 Euro (Kişi Başı)

    

   Akşam dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu. Prag’ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.


   6. Gün: Prag - Viyana

   Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana’ya hareket. Yol üzerinde ekstra CeskyKrumlov turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) CeskyKrumlov turumuzun ardından Viyana’ya yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızın ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, HofburgSarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından merkezde verilecek kısa bir molanın ardından otelimize transfer ve otele yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

    

   Ekstra Tur: CeskyKrumlov Turu 35 Euro Kişi Başı

    

   Bir Orta Çağ Kasabası olan CeskyKurumlov  Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan CeskyKurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. CeskyKrumlov`a hayran kalacaksınız.

    

   Ekstra Tur: Avusturya Grinzing Gecesi 50 Euro Kişi Başı

    

   Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz.


   7. Gün: Viyana

   Sabah kahvaltısının ardından Viyana Şehir turu. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, HofburgSarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Viyana Ormanları turumuza katılabilirler.  Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbest zaman verilecektir. Serbest Zamanın ardından Dileyen misafirlerimiz ile Viyana Konser turu. Geceleme Otelimizde.

    

   Ekstra Tur: Viyana Ormanları Turu 55 Euro Kişi Başı

    

   Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz.  Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “MayerlingFaciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler.

    

   Ekstra Tur: Viyana Konser Turu 55 Euro Kişi Başı

    

   Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı.


   8. Gün: Viyana - İstanbul

   Sabah otelde alınacak kahvaltımızın ardından Viyana Havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1900 ile Saat 12:40’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 15:55’de Sabiha Gökçen havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Geztour organizasyonunda görüşmek dileği ile..


   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   * Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(SabihaGökçen HL) - Viyana - İstanbul(SabihaGökçen HL) arası uçak bileti.
   * Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama.
   * Sabah kahvaltıları.
   * Alan - Otel - Alan transferleri.
   * Tüm şehirlerarası transferler.
   * Prag - Viyana - Budapeşte şehir turları.
   * Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
   * Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası.

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   * Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 15   TL
   * Vize Ücreti İstanbul                       : 120 Eur
   * Vize Ücreti Ankara - izmir               : 135 Eur
   * Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)  : 15   Eur
   * Seyahat sigortası (66-75 yaş arası) : 30   Eur
   * Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar.
   * Şehir ve otel vergileri.
   * Opsiyonel turlar.

   Tur Notları

   Vize

   Fiyat Tablosu

   Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
   26.08.2018 3* / 4* Oteller399.00 €549.00 € 399.00 €--Taksitler »
   02.09.2018 3* / 4* Oteller449.00 €699.00 € 449.00 €--Taksitler »
   09.09.2018 3* / 4* Oteller399.00 €549.00 € 399.00 €--Taksitler »

   Yorumlar

   Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli Hakkındaki Düşünceleriniz

   Ad Soyad:
   Mesajınız:
   (En çok 500 karakter)

   karakter kaldı
   Doğrulama Kodu:

   Orta Avrupa Turu 2018 THY İle Sabiha Gökçen Havalimanı Hareketli Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar